Juhtkond

Liina Teesalu

direktori kohusetäitja

liina.teesalu@murastekool.edu.ee

Janela Lääne

juhiabi

janela.laane@murastekool.edu.ee

Siiri Kaasik

õppejuht

siiri.kaasik@murastekool.edu.ee

Katrin Pebsen-Zachrau

huvijuht

katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee

Eiliki Kumm

HEV-koordinaator

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Klemen Slabina

arendusjuht

klemen.slabina@murastekool.edu.ee

 

Õpetajad

Pille Luhakooder

1.a klassiõpetaja, kirjandus

pille.luhakooder@murastekool.edu.ee

Madli Tõitoja

1.b klassiõpetaja

madli.toitoja@murastekool.edu.ee

Anu Bachmann

2.a klassiõpetaja

anu.bachmann@murastekool.edu.ee

Siiri Kaasik

2.a abiklassiõpetaja

siiri.kaasik@murastekool.edu.ee

Sten Luik

2.b klassiõpetaja

sten.luik@murastekool.edu.ee

Riina Kont-Kontson

3.a klassiõpetaja

riina.kont-kontson@murastekool.edu.ee

Iris Koristin

3.b klassiõpetaja

iris.koristin@murastekool.edu.ee

Marina Sarandi

4.a klassijuhataja, loodusõpetus

marina.sarandi@murastekool.edu.ee

Annika Tammik

4.b klassijuhataja

annika.tammik@murastekool.edu.ee

Siiri Krümann

4.c klassijuhataja

siiri.krymann@murastekool.edu.ee     

Katre Paulman-Seppi

5.a klassijuhataja, inglise keel

katre.paulman-seppi@murastekool.edu.ee

Agnes Saarepuu

5.b klassijuhataja

agnes.saarepuu@murastekool.edu.ee

Larissa Fedtšenko

6.a klassijuhataja, matemaatika

larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee

Annika Hinn

6.b klassijuhataja, loodusõpetus, ajalugu

annika.hinn@murastekool.edu.ee

Katrin Pebsen-Zachrau

6.c klassijuhataja, eesti keel

katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee

Karel Hussar

6.c abiklassijuhataja, liikumisõpetus

karel.hussar@murastekool.edu.ee

Eiliki Kumm

6.ae ja 5. ae klassijuhataja, kunstiõpetus

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Karin Sepp

vene keel

karin.sepp@murastekool.edu.ee

Viktoria Germanova

vene keel

viktoria.germanova@murastekool.edu.ee

Elisabeth Bakhuisen

inglise keel

elisabeth.bakhuisen@murastekool.edu.ee

Klemen Slabina

inglise keel

klemen.slabina@murastekool.edu.ee

Nero Urke

inglise keel

nero.urke@murastekool.edu.ee

Liina Sild

inglise keel

liina.sild@murastekool.edu.ee

Sigrid Tilk

liikumisõpetus

sigrid.tilk@murastekool.edu.ee

Hille Aunver

kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö

hille.aunver@murastekool.edu.ee

Kaupo Padar

töö- ja tehnoloogia

kaupo.padar@murastekool.edu.ee

Kai Anier

muusika

kai.anier@murastekool.edu.ee

Katrin Läll

muusika

katrin.lall@murastekool.edu.ee

Astrid Väizene

tantsuõpetus

astrid.vaizene@murastekool.edu.ee

Kätlin Kell

2. ae klassiõpetaja, eripedagoog

katlin.kell@murastekool.edu.ee

Aile Kaljola

õpiabiõpetaja

aile.kaljola@murastekool.edu.ee

Annika Mäesalu

abiõpetaja

annika.maesalu@murastekool.edu.ee

Katrin Siimar

abiõpetaja

katrin.siimar@murastekool.edu.ee

 

KiVa meeskond / Lepituskomisjon

Eiliki Kumm

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Madli Tõitoja

madli.toitoja@murastekool.edu.ee

Anu Üleoja

anu.uleoja@murastekool.edu.ee

 

Tugispetsialistid

Eiliki Kumm - HEV-koordinaaror

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Anu Üleoja - eripedagoog/logopeed

anu.uleoja@murastekool.edu.ee

Birgit Erlemann - koolipsühholoog

birgit.erlemann@murastekool.edu.ee

Agnes Saarepuu - sotsiaalpedagoog

agnes.saarepuu@murastekool.edu.ee

 

Abipersonal

Kaire Kungla

köögi administraator

kaire.kungla@murastekool.edu.ee

Julia Piec

kokk

julia.piec@murastekool.edu.ee

Jaanika Ossep

kokk

jaanika.ossep@murastekool.edu.ee

Marina Pavlovski

kokaabi

marina.pavlovski@murastekool.edu.ee

Ulvi Kesvatera

vastuvõtulaua töötaja 

ulvi.kesvatera@murastekool.edu.ee

 

Raamatukogu

Helena Pontus

helena.pontus@murastekool.edu.ee

 

Raamatukogu on avatud: E kell 9.00-14.00; T 9.00-15.45; K 13.00-15.45; N 9.00-14-30

 

Kooliõde

Ene Pilliroog

kooliode.muraste@gmail.com 

 

Kooliõde vastuvõtu ajad on järgmised: T; N; R kell 09.00-14.00