Spordinädal - spordipäev

Öösel ladistanud vihm lõppes hommikuks ning tänane päev oli päikseline. Kuidas teisiti. Oli ju kolmapäev meie spordipäev.

Muraste massid suundusid Tabasalu igati toredale staadionile, et sportlikult lustida. Mitmed meie supervahvad lapsevanemad veetsid terve päeva koos õpilaste ja õpetajatega. Et mõõta ja riisuda, et julgustada ja toetada. Nägime isiklikke rekordeid ning eneseületamisi, aga ka sprintivaid õpetajaid, koolijuhi muljetavaldavat palliviskekaart ja neljameetrist kaugushüpet sportlikult isalt. Tervislikuks ampsuks sai iga laps porgandikotikese, et kõik jaksaksid ikka peale sportimist koju minna.
Spordivarustust kokku korjanud õpetajad noppisid staadionilt kokku ka korraliku riidehunniku. Kõik need on koolimajja toimetatud ning ootavad seal omanikku.