Spordinädal - heategevuslik kilomeeter

Neljapäevases Murastes oli näha hulganisti lapsi ja õpetajaid, kes jooksid, kõndisid, sõitsid jalgrattaga või rulluiskudega. Liikumisvahendina kohtas ka rula ja tõukeratast. Turvalise teeületuse ristmikel tagasid kollastes vestides õpetajad ning ka üks eriti tubli ema. Põhjus selleks siginaks-saginaks oli lihtne. Spordinädala sportlikul neljapäeval toimus juba teist korda sportlikku eluviisi, õpilaste ettevõtlikkust ja kogukonnaga koostööd toetav üritus nimega „Heategevuslik kilomeeter". Eelmise aasta kilomeetrid tõid meie kooli juurde tasakaalu/takistusraja. Ka sel aastal kogunenud kilomeetriraha paigutatakse ühte toredasse õueatraktsiooni.

Täname kõiki neid autojuhte, kes ei pidanud paljuks turvatiimlaste märguande peale hetkeks peatuda, et hoogsalt liikuvad lapsed ülekäiguradadel üle tee lasta.

Ja tuhat tänu A. Le Coq`ile, kes Aura veega kõiki sportijaid kostitas!