Spordinädal - spordihommik vanematega

Reedel sai läbi sportlik koolinädal, aga kindlasti jätkus meil ja teil mõnusat liikumislusti ka nädalavahetuseks ning ega see va spordipisik õlalt lahkuda ei plaanigi. Sosistab ikka kõrva, et liikumine on hea ja et päeva sammud tuleb ikka ära sammuda.

Millega meie siin Muraste Koolis siis reedel tegelesime? Meil oli üübervahva spordihommik peredega. Iga klass oli ette valmistanud ühe ala. Seega oli kokku 16 ala. Sai rõngast keerutada ja kohapeal joosta. Sai palli ja patsikummi visata. Sai erinevaid takistusi läbida ja ületada. Sai energiat soojast sportlikust kallistusest ning veel paljugi muud. Nii tore oli näha, et paljud isad-emad ja teised pereliikmed said mahti hommikul kooli tulla ja päeva sportides alustada. Loodame, et spordihommikust saadud mõnusat sütitavat energiat jagub kõigile siia sombusesse sügisesse veel pikaks ajaks.