Advendihommik II

5-7.kl näitering esitas omaloomingulise tüki "Kõige suurem kingitus". Hommik algas etendusega, mille keskel tõid päkapikud lavale suure jõulukuuse. Õpilased hakkasid spontaanselt plaksutama kui kuusk laval püsti sai.
Peategelane oli veidi segaduses, sest soovitud pisikese kuuse asemel tõid päkapikud hoopis suure kuuse. Vastust otsiti kuusetoomisele järgnenud videofilmis "Päkapikkude kontori aruanne, detsember 2019"
Advendihommiku lõpetuseks süütas huvijuht Katrin 2 küünalt ning kogu kool laulis ühislaulu "Oh kuusepuu"...
***********

PS. Täname kogu südamest lapsevanemaid - Artur Aunapu ja Rivo Raaper tõid meile imekauni jõulukuuse!
Väga ilusad heegeldatud lumehelbed meie kuusel on valmistatud majahaldjas Ulvi ning õpetaja Katrin S poolt.
***********

PS. Meie õpilaste poolt valmistatud Muraste makett sai täna endale 50 pisikest päkapikku ja lumepalli - suur tänu nende valmistajale õp.Ailele