Kuidas me pallilahingis osalesime - positiivne kogemus

Jagame kõigiga rõõmu, sest eelmisel nädalal 2.-3. klassi pallilahingu turniirilt tulime tagasi väga positiivsete elamustega palliplatsilt. Toredat mängurõõmu sai nautida 2 poiste ja 2 tüdrukute võistkonda ehk kokku 33 last. Kiidame kõiki osalejaid ning lastel oli tore, sest kõik said auhinnaks super skypargi piletid. Oleme uhked ja väga rõõmusad, sest üks Muraste poistetiim võitis võistlustelt 2.koha ning sai kaela hõbemedalid ning nüüd ootab meid ees üle Eestiline pallilahingu turniir Tartus (18.veebruaril), kus on koos kõik kõige paremad Eesti koolid.

Samuti võib õpetaja Sigrid kinnitada, et kõik Muraste õpilased, kes elasid platsi ääres poolfinaal ja finaalmängus kaasa omadele, said tunda end ühtsena poiste võidust, kuna see oli omaette fantastiline emotsioon, sest Muraste kooli õpilaste fännklubi oli PARIMATEST PARIM, mida võib võrrelda Eesti koondise võrkpalli fännielamusega:)