Kuidas me tantsunumbreid nautisime - Playbox 2020

Playbox 2020
Aatrium oli kaasaelajaid täis kui esimene grupp artiste lavale läks  Publik elas vaimustunult kaasa juba esimese laulu ajal ning elevus kestis kuni viimase, 13-nda numbrini.
Züriis olid 4 meie kooli õpilasesinduse liiget, liikumisõpetajad Sigrid ja Karel ning õppejuht Siiri ja direktor Priit. Kui kõik tantsunumbrid üle vaadatud, suundus zürii õpetajate tuppa oma rasket tööd tegema. Pealtvaatajad said samal ajal oma arvamust avaldada - milline number neile kõige rohkem meeldis...

Zürii raske otsus (sest väga häid esitlusi oli palju) oli järgmine:
Eripreemia - parim grimm: trollikesed Adelis ja Mirtel 1.A klassist
Eripreemia - klassijuhataja ja õpilastevaheline väga hea koostöö: 1.B klass ja õp.Eliisabet
Eripreemia - parim tantsija: Jana 7.klassist
Eripreemia - parim pillimängija/pilli meisterdaja: Priidu 3.A klassist
Publikupreemia: "Wannabe" 6.klassi neiud Meeta, Simoona, Helen (6.C), Mia-Nora ja Kristelle (6.B)
III kohta jagasid 2 gruppi: "Waka-waka" tantsijad 3.A klassist (Henri, Gregory, Emil ja Kristen)
ja "Pen Pineapple Apple Pen" tantsijad 3.C klassist (Deliisa-Kaisa, Meelika ja Aureelia)
II koht: 7.klass oma muusikamix'ga (7.kl neiud ja Karl-Mihkel, Gregor ning Thor Tobias)
I koht - super hea koostöö ning vahva liikumisega "Legendid oma loos" terve 2.A klass

Eriline tänu õp.Marinale, kelle juhtimisel osales 3.A klassist lausa 4 gruppi erinevate tantsunumbritega!

Täname kõiki osalejaid - te olite super tublid!!! 😍