Juhtkond

Priit Jõe direktor priit.joe@murastekool.edu.ee
Kristel.Veermäe juhiabi kristel.veermae@murastekool.edu.ee
Siiri Kaasik õppejuht siiri.kaasik@murastekool.edu.ee
Katrin Pebsen-Zachrau huvijuht katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee
Eiliki Kumm HEV-koordinaator eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Klemen Slabina arendusjuht klemen.slabina@murastekool.edu.ee

 

Kooliõpetajad

Hille Aunver käsitöö ja kodundus hille.aunver@murastekool.edu.ee
Larissa Fedtšenko 4.a klassiõpetaja, matemaatika larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee
Annika Hinn 4.b klassiõpetaja, ajalugu, loodusõp annika.hinn@murastekool.edu.ee
Priit Jõe loodusõpetus priit.joe@murastekool.edu.ee
Joanna Kaarmaa inglise keel joanna.kaarmaa@murastekool.edu.ee
Aile  Kaljola abiõpetaja aile.kaljola@murastekool.edu.ee
Anu Kihulane inglise keel anu.kihulane@murastekool.edu.ee
Aule Kikas 6. klassi juhataja, loodusõpetus, inimese- ja ühiskonnaõpetus aule.kikas@eesti.ee
Raili Kont-Kontson

klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

raili.kont-kontson@murastekool.edu.ee
Riina Kont-Kontson 1.a klassiõpetaja riina.kont-kontson@murastekool.edu.ee
Iris Koristin 1.b klassiõpetaja iris.koristin@murastekool.edu.ee
Eiliki Kumm 5.a klassiõpetaja, HEV-koordinaator eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Katrin Läll muusikaõpetaja katrin.lall@murastekool.edu.ee
Kadri Leemets 2.c klassiõpetaja, kehaline kasvatus  kadri.leemets@murastekool.edu.ee
Kati Liiver 3.a klassiõpetaja kati.liiver@murastekool.edu.ee
Pille Luhakooder 3.b klassiõpetaja pille.luhakooder@murastekool.edu.ee
Kaupo Padar töö- ja tehnoloogiaõpetus kaupo.padar@murastekool.edu.ee
Gristel Pagi eripedagoog gristel.pagi@murastekool.edu.ee
Küllike Pajula muusikaõpetaja kullike.pajula@murastekool.edu.ee
Gerly Rosenberg 2.b klassiõpetaja  gerly.rosenberg@murastekool.edu.ee
Marina Sarandi 2.a klassiõpetaja  marina.sarandi@murastekool.edu.ee
Karin Sepp vene keel karin.sepp@murastekool.edu.ee
Klemen Slabina inglise keel klemen.slabina@murastekool.edu.ee
Evi Taberland abiõpetaja evi.taberland@murastekool.edu.ee
Liina Teesalu 5.b klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus liina.teesalu@murastekool.edu.ee
Sigrid Tilk kehaline kasvatus sigrid.tilk@murastekool.edu.ee
Madli Tõitoja 4.c klassiõpetaja madli.toitoja@murastekool.edu.ee
Karmen Urgard klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel) karmen.urgard@murastekool.edu.ee
Kristel Veermäe 5.c klassiõpetaja kristel.veermae@murastekool.edu.ee
Helen Veikar logopeed helen.veikar@murastekool.edu.ee
Astrid Väizene tantsuõpetus astrid.vaizene@murastekool.edu.ee
Anu Üleoja logopeed anu.uleoja@murastekool.edu.ee
 
Abipersonal
 
Katrin Kits peakokk  
Julia Piec  abikokk  
Jaanika Ossep abikokk  
Ulvi Kesvatera vastuvõtulaua töötaja