Juhtkond

Priit Jõe direktor priit.joe@murastekool.edu.ee
Merle Erjemin juhiabi merle.erjemin@murastekool.edu.ee
Riina Tamm õppejuht riina.tamm@murastekool.edu.ee
Katrin Pebsen-Zachrau huvijuht katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee

 

Kooliõpetajad

Hille Aunver käsitöö ja kodundus hille.aunver@murastekool.edu.ee
Kristi Bauman 4.b klassiõpetaja, muusikaõpetus kristi.bauman@murastekool.edu.ee
Larissa Fedtšenko 3.a klassiõpetaja, matemaatika larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee
Annika Hinn 3.b klassiõpetaja, 6. klassi juhataja, ajalugu, loodusõp annika.hinn@murastekool.edu.ee
Priit Jõe loodusõpetus priit.joe@murastekool.edu.ee
Joanna Kaarmaa inglise keel joanna.kaarmaa@murastekool.edu.ee
Aile  Kaljola abiõpetaja aile.kaljola@murastekool.edu.ee
Anu Kihulane inglise keel anu.kihulane@murastekool.edu.ee
Aule Kikas inimese- ja ühiskonnaõpetus aule.kikas@eesti.ee
Raili Kont-Kontson

klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

raili.kont-kontson@murastekool.edu.ee
Riina Kont-Kontson 4.a klassiõpetaja, muusikaõpetus riina.kont-kontson@murastekool.edu.ee
Iris Koristin matemaatika iris.koristin@murastekool.edu.ee
Eiliki Kumm HEV-koordinaator eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Silvia Külaots inglise keel silvia.kulaots@murastekool.edu.ee
Mairi Laane psühholoog mairi.laane@murastekool.edu.ee
Kadri Leemets 1.c klassiõpetaja, kehaline kasvatus  kadri.leemets@murastekool.edu.ee
Kati Liiver 2.a klassiõpetaja kati.liiver@murastekool.edu.ee
Pille Luhakooder 2.b klassiõpetaja pille.luhakooder@murastekool.edu.ee
Kaupo Padar töö- ja tehnoloogiaõpetus kaupo.padar@murastekool.edu.ee
Gristel Pagi eripedagoog gristel.pagi@murastekool.edu.ee
Küllike Pajula muusikaõpetaja kullike.pajula@murastekool.edu.ee
Gerly Rosenberg 1.b klassiõpetaja  gerly.rosenberg@murastekool.edu.ee
Marina Sarandi 1.a klassiõpetaja  marina.sarandi@murastekool.edu.ee
Karin Sepp vene keel karin.sepp@murastekool.edu.ee
Evi Taberland abiõpetaja evi.taberland@murastekool.edu.ee
Riina Tamm 5. klassi juhataja, eesti keel ja kirjandus riina.tamm@murastekool.edu.ee
Sigrid Tilk kehaline kasvatus sigrid.tilk@murastekool.edu.ee
Madli Tõitoja 3.c klassiõpetaja madli.toitoja@murastekool.edu.ee
Karmen Urgard klassiõpetaja, loodusõpetus (lapsehoolduspuhkusel) karmen.urgard@murastekool.edu.ee
Kristel Veermäe 4.c klassiõpetaja  kristel.veermae@murastekool.edu.ee
Helen Veikar logopeed (lapsehoolduspuhkusel) helen.veikar@murastekool.edu.ee
Astrid Väizene tantsuõpetus astrid.vaizene@murastekool.edu.ee
Anu Üleoja logopeed anu.uleoja@murastekool.edu.ee
 
Abipersonal
 
Katrin Kits peakokk  
Julia Piec abikokk  
  abikokk