Juhtkond

Priit Jõe direktor priit.joe@murastekool.edu.ee
Kristel Veermäe juhiabi kristel.veermae@murastekool.edu.ee
Siiri Kaasik õppejuht siiri.kaasik@murastekool.edu.ee
Katrin Pebsen-Zachrau huvijuht katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee
Eiliki Kumm HEV-koordinaator eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Klemen Slabina arendusjuht klemen.slabina@murastekool.edu.ee

 

Õpetajad

Riina Kont-Kontson 1.a klassiõpetaja, matemaatika riina.kont-kontson@murastekool.edu.ee
Iris Koristin 1.b klassiõpetaja iris.koristin@murastekool.edu.ee
Marina Sarandi 2.a klassiõpetaja, loodusõpetus marina.sarandi@murastekool.edu.ee
Gerly Rosenberg 2.b klassiõpetaja gerly.rosenberg@murastekool.edu.ee
Kadri Leemets 2.c klassiõpetaja, kehaline kasvatus kadri.leemets@murastekool.edu.ee     
Kati Liiver 3.a klassiõpetaja, inglise keel kati.liiver@murastekool.edu.ee
Pille Luhakooder 3.b klassiõpetaja pille.luhakooder@murastekool.edu.ee
Larissa Fedtšenko 4.a klassiõpetaja, matemaatika larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee
Annika Hinn 4.b klassiõpetaja, loodusõpetus, ajalugu annika.hinn@murastekool.edu.ee
Madli Tõitoja 4.c klassiõpetaja madli.toitoja@mutastekool.edu.ee
Eiliki Kumm 5.a klassijuhataja, inimese- ja kunstiõpetus eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Liina Teesalu 5.b klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus liina.teesalu@murastekool.edu.ee
Kristel Veermäe 5.c klassijuhataja, inimeseõpetus kristel.veermae@murastekool.edu.ee
Aule Kikas 6. klassi juhataja, inimese- ja ühiskonnaõpetus, loodusõpetus aule.kikas@murastekool.edu.ee
Karin Sepp vene keel karin.sepp@murastekool.edu.ee
Anu Kihulane inglise keel anu.kihulane@murastekool.edu.ee
Klemen Slabina inglise keel klemen.slabina@murastekool.edu.ee
Joanna Kaarmaa inglise keel joanna.kaarmaa@murastekool.edu.ee
Reino Toop inglise keel, kehaline kasvatus reino.toop@murastekool.edu.ee
Sigrid Tilk kehaline kasvatus sigrid.tilk@murastekool.edu.ee
Hille Aunver kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö hille.aunver@murastekool.edu.ee
Kaupo Padar töö- ja tehnoloogia kaupo.padar@murastekool.edu.ee
Aarne Saluveer muusika aarne.saluveer@murastekool.edu.ee
Katrin Läll muusika katrin.lall@murastekool.edu.ee
Astrid Väizene tantsuõpetus astrid.vaizene@murastekool.edu.ee
Anu Üleoja logopeed anu.uleoja@murastekool.edu.ee
Helen Veikar logopeed helen.veikar@murastekool.edu.ee
Gristel Pagi eripedagoog gristel.pagi@murastekool.edu.ee
Aile Kaljola abiõpetaja aile.kaljola@murastekool.edu.ee
Evi Taberland abiõpetaja evi.taberland@murastekool.edu.ee

 

KiVa meeskond / Lepituskomisjon
 
Eiliki Kumm eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Madli Tõitoja madli.toitoja@murastekool.edu.ee
Anu Üleoja anu.uleoja@murastekool.edu.ee

 

 
Abipersonal
 
Katrin Kits peakokk
Julia Piec  abikokk
Jaanika Ossep abikokk
Ulvi Kesvatera vastuvõtulaua töötaja