Kuidas me jõululaata nautisime

Reedesesse õhtusse mahtus ka üks korralik jõululaat!
Lapsed ei jõudnud laada ametlikku algust (kell 16.00) ära oodata. Kiiruga veeti lauad plaanipärastesse kohtadesse ning seejärel asuti kaupa välja panema. Kiiremad õpilased asusid kauplema niipea, kui lauad kaunistatud ning kaup laual.

Kooli koridorid ning söökla lõhnasid kookide, kommide ning pulgakookide järele. Õnneks olid mõned tragid emad müügile toonud ka kiluvõileibasid - eks ikka selleks, et laadal ka soolast kraami saadaval oleks.

Mitu klassi pakkus soovijatele ka õnneloosi. Ühel klassil olid loosisedelid korvis, teise klassil vahvas tomboolas ning kolmandal klassil oli lausa õnneratas, mida keerutada.

Kell 17.00 täitus kooli aatrium lustakate rahvatantsijatega, kes vanemate suureks rõõmuks mitu vahvat tantsu esitasid. Tantsijatele plaksutati tantsu ajal kaasa, publik oli väga soe ja kaasaelav!

Veidi peale esimest tantsu leidis tee koolimajja ka jõuluvana! Jõuluvana uudistas iga klassi müügilaua juures nende kaupa, uuris müüginippe ning rääkis lastega juttu.

Kell 18.00 panid viimased müüjad oma asjad kokku ning sammusid kodu poole. Tublid lapsevanemad aitasid õpetajatel sööklasse lauad tagasi paigutada. Suur tänu teile abi eest!

Täname kõiki lapsevanemaid ja külalisi, et aitasite meie lastel toredat moodi kevadiseks klassieksursiooniks raha koguda!