Juhtkond

Priit Jõe direktor priit.joe@murastekool.edu.ee
Janela Lääne juhiabi janela.laane@murastekool.edu.ee
Siiri Kaasik õppejuht siiri.kaasik@murastekool.edu.ee
Katrin Pebsen-Zachrau huvijuht katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee
Eiliki Kumm HEV-koordinaator eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Klemen Slabina arendusjuht klemen.slabina@murastekool.edu.ee

 

Õpetajad

Anu Bachmann 1.a klassiõpetaja anu.bachmann@murastekool.edu.ee
Eliisabet Serg 1.b klassiõpetaja eliisabet.serg@murastekool.edu.ee
Riina Kont-Kontson 2.a klassiõpetaja, matemaatika riina.kont-kontson@murastekool.edu.ee
Iris Koristin 2.b klassiõpetaja iris.koristin@murastekool.edu.ee
Marina Sarandi 3.a klassiõpetaja, loodusõpetus marina.sarandi@murastekool.edu.ee
Annika Tammik 3.b klassiõpetaja annika.tammik@murastekool.edu.ee
Siiri Krümann 3.c klassiõpetaja siiri.krymann@murastekool.edu.ee     

Sirle Treial

4.a klassiõpetaja

sirle.treial@murastekool.edu.ee

Pille Luhakooder 4.b klassiõpetaja pille.luhakooder@murastekool.edu.ee
Larissa Fedtšenko 5.a klassiõpetaja, matemaatika larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee
Annika Hinn 5.b klassiõpetaja, loodusõpetus, ajalugu annika.hinn@murastekool.edu.ee
Madli Tõitoja 5.c klassiõpetaja madli.toitoja@mutastekool.edu.ee
Eiliki Kumm 6.a klassijuhataja, inimese- ja kunstiõpetus eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Liina Teesalu 6.b klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus liina.teesalu@murastekool.edu.ee
Katre Paulman-Seppi 6.c klassijuhataja, inglise keel katre.paulman-seppi@murastekool.edu.ee
Aule Kikas 7. klassi juhataja, inimese- ja ühiskonnaõpetus aule.kikas@murastekool.edu.ee
Karin Sepp vene keel karin.sepp@murastekool.edu.ee
Anu Kihulane inglise keel anu.kihulane@murastekool.edu.ee
Klemen Slabina inglise keel klemen.slabina@murastekool.edu.ee
Joanna Kaarmaa inglise keel joanna.kaarmaa@murastekool.edu.ee
Karel Hussar kehaline kasvatus karel.hussar@murastekool.edu.ee
Sigrid Tilk kehaline kasvatus sigrid.tilk@murastekool.edu.ee
Hille Aunver kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö hille.aunver@murastekool.edu.ee
Kaupo Padar töö- ja tehnoloogia kaupo.padar@murastekool.edu.ee
  muusika @murastekool.edu.ee
Katrin Läll muusika katrin.lall@murastekool.edu.ee
Astrid Väizene tantsuõpetus astrid.vaizene@murastekool.edu.ee
Anu Üleoja logopeed anu.uleoja@murastekool.edu.ee
Helen Veikar logopeed helen.veikar@murastekool.edu.ee
Kätlin Kell eripedagoog katlin.kell@murastekool.edu.ee
Aile Kaljola abiõpetaja aile.kaljola@murastekool.edu.ee
Evi Taberland abiõpetaja evi.taberland@murastekool.edu.ee
Katrin Siimar abiõpetaja  

 

KiVa meeskond / Lepituskomisjon
 
Eiliki Kumm eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Madli Tõitoja madli.toitoja@murastekool.edu.ee
Anu Üleoja anu.uleoja@murastekool.edu.ee

 

 
Abipersonal
 
Katrin Kits peakokk
Julia Piec  abikokk
Jaanika Ossep abikokk
Heleri Nõmm abikokk
Ulvi Kesvatera vastuvõtulaua töötaja