Kuidas me ööseks kooli jäime

Neljapäeval, 25. mail, toimus Muraste Koolis miskit tõeliselt põnevat. Meie koolimaja aknad olid eriti kaua valged. Suur hulk lapsi ja lapsevanemaid sai kuulata, mis häält see maja öösiti teeb. Salapärast puutrepinaginat ei suuda meie betoontrepid tõenäoliselt matkida, aga ju on meie maja sõbralikul hingel mingi oma viis endast märku andmiseks… Neljapäeva öösel sai koolis trallida ja seejärel oma koduklassis magamiskotti pugeda, et eriti värvilisi unenägusid näha. Mõnus matk, maitsev õhtusöök ja hoogne pidžaamapidu tõid ju hea une. :)
Loa koolis ööbida juhatas pidulikult sisse meie näiteringi etendus Tuhkatriinu elust. Õpetaja Katrin ja meie noored näitlejad said taaskord hakkama ühe toreda tükiga.
Ja reedel on spordipäev! Elu on ikka üks lill küll, onju. Ja muide, suvevaheaeg ei ole enam üldse kaugel!