Kuidas me jõululaata nautisime

11.detsembri õhtupoolikul oli Muraste Kool täis rõõmsaid müügihuvilisi õpilasi. Kuigi laat algas ametlikult kell 16.00, tehti esimesed müügitehingud juba pool tundi varem. Kes siis jaksab avamist oodata kui müügisoov on suur ning kliendidki juba kohal.

Müügisagina vahel vaatasime ka videot kooli jõulukuuse saamisest ning saatsime jõuluvana postkontori kaudu sõpradele kirju. Laada tegi täiuslikuks jõuluvana saabumine. Jõuluvana pakkus lastele kommi, kuulas luuletusi ja laule ning õpetas lapsed oma müügikohale reklaami tegema.

Igal klassil oli oma müüginurk, mille teenitud tulu läheb kevadiseks klassiekskursiooniks. Avatud oli ka meisterdamistuba 1.B klassis ning õpetajate kohvik kodunduse klassis. Muraste Kool tänab kõiki lapsevanemaid, kes aitasid laste müügilauad ja klassikassad täita!