Kuidas me poiste joonistuspäeval osalesime

17.jaanuari hommikul kogunesid viis 2-4.klassi poissi koolimaja ette bussi ootama. Sõitsime koos Vääna Mõisakooli õpilastega Loksa Gümnaasiumisse 2-4.klasside poiste joonistuspäevale, kus sellel aastal oli teemaks võidusõiduautod.

Kell 12.00 kuulasid poisid 15-aastase kardisõitjast noormehe selgitusi kardisõidust. Poisid said ise kardirehve katsuda ning ammutada inspiratsiooni erinevate rallisõiduautode fotosid vaadates. Varsti pärast fotode vaatamist alustasid poisid ralliautode joonistamist. Pildid said kenad värvilised, rohkete detailidega ning huvitavad.

Suur tänu Jonasele (2.A), Jonathanile (3.A), Magnusele (3.B), Ats Hendrikule (3.C) ning Mathiasele (4.A) joonistusvõistlusel osalemise ning Muraste Kooli esindamise eest!