Kuidas me koolis ööbisime

Neljapäeval, 24.mai õhtul oli kooli ette kogunenud üle 200 lapse, et minna lapsevanemate poolt juhitud matkale. Peale matka kogunesid lapsed kooli sööklasse emade poolt serveeritud õhtusööki sööma. Klassides pakiti madratseid ja magamiskotte välja ning valmistuti juba ööbimiseks.

Aatriumis pakuti magustoiduks topsijäätist ning peale jäätisesöömist oli disko täies hoos - DJ Joosep ja Joosep püüdsid võimalikult paljude laste soovilugusid mängida. Muusikaklassis oli samal ajal avatud mõnus lauamängude mängimise tuba.

Öörahu algas kell 23.00. Reede hommikul said soovijad hommikuputru, et olla valmis kevadiseks spordipäevaks.

Suur tänu lapsevanematele, kes koolis ööbimise ürituse planeerimisel ja läbiviimisel  abiks olid!