Kuidas me spordipäeval seikluslikku aardejahti mängisime

Reedel, 25.mail olid Muraste Kooli õpilased ning külalisvõistkonnad Tabasalu ÜG-st, Harkujärve Koolist ja Vääna-Jõesuu Koolist valmis proovima teistmoodi spordipäeva. Õpetaja Sigrid oli koostöös õpetajatega organiseerinud seikusliku aardejahi. 1-3.klassid liikusid lühemal rajal ning 4-6.klassi õpilased lausa ca 8.km rajal. Ilm oli päikesepaisteline ning lapsed liikusid kui töökad sipelgad ühest punktist teise, kaasas Muraste kaart punktide asukohtadega. Igas punktis ootas neid ülesanne, kus fantaasiat ja teadmisi sai proovile panna. Orienteerumine lõppes koolimaja juures, kus iga lõpetaja sai puumedali ning vihje, kust aaret leida. Aardekirstu, mis sädelevaid söödavaid medaleid täis, valvas röövlipealik. Õnneks oli röövlipealik nõus igale osalejale ühe "kuldmündi" loovutama. Sportlik päev lõppes "Batuudijussi" batuutidel.