Kuidas me kolmandat aastat projektõpet viljelesime

Muraste Kool ja huvitav projektõpe kohe kuuluvad kokku. Äsja lõppes meil kaks nädalat kestnud huvipõhine ja klassideülene õpe, mis oli pingutust nõudev, sundis mugavustsoonist välja tulema ja pakkus õpilastele päris elu kogemusi!

Sellel aastal said 1-2.klassi lapsed valida järgmiste teemade vahel: "Muraste õnnelik keskkonnakäpp", "Muraste Kooli meisterkokad", "Võluvägi looduses", "Seiklusi Muraste metsas ja mere ääres".

3-6.klassi õpilastel olid valikus järgmised teemad: "Aiatargad", "Avastades Eestimaad", "E-Twinnerid ehk rahvusvahelise koostöö Tiigrid" ja "Muraste reporter". Iga projektõppe grupp kutsus endale külla vastava teema spetsialiste ning iga grupp käis ka vähemalt ühel väljasõidul.

Projektõpe lõppes suurte esitlustega, kus lapsed said toimunud õppe kohta lapsevanematele põhjalikku tagasisidet anda.