Juhtkond


Liina Teesalu direktori kohusetäitja liina.teesalu@murastekool.edu.ee
Janela Lääne juhiabi janela.laane@murastekool.edu.ee
Siiri Kaasik õppejuht siiri.kaasik@murastekool.edu.ee
Katrin Pebsen-Zachrau huvijuht katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee
Eiliki Kumm HEV-koordinaator eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Klemen Slabina arendusjuht klemen.slabina@murastekool.edu.ee

 

Õpetajad

Pille Luhakooder 1.a klassiõpetaja pille.luhakooder@murastekool.edu.ee
Madli Tõitoja 1.b klassiõpetaja, eesti k, kirjandus madli.toitoja@murastekool.edu.ee
Anu Bachmann 2.a klassiõpetaja anu.bachmann@murastekool.edu.ee
Siiri Kaasik 2.a abiklassiõpetaja siiri.kaasik@murastekool.edu.ee
Eliisabet Serg 2.b klassiõpetaja eliisabet.serg@murastekool.edu.ee
Riina Kont-Kontson 3.a klassiõpetaja riina.kont-kontson@murastekool.edu.ee
Iris Koristin 3.b klassiõpetaja iris.koristin@murastekool.edu.ee
Marina Sarandi 4.a klassiõpetaja, loodusõpetus marina.sarandi@murastekool.edu.ee
Annika Tammik 4.b klassiõpetaja annika.tammik@murastekool.edu.ee
Siiri Krümann 4.c klassiõpetaja siiri.krymann@murastekool.edu.ee     

Joanna Kaarmaa

5.a klassiõpetaja, inglise keel

joanna.kaarmaa@murastekool.edu.ee

Katre Paulman-Seppi 5.a abiklassiõpetaja, inglise keel katre.paulman-seppi@murastekool.edu.ee
Liina Teesalu 5.b klassiõpetaja liina.teesalu@murastekool.edu.ee
Larissa Fedtšenko 6.a klassiõpetaja, matemaatika larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee
Annika Hinn 6.b klassiõpetaja, loodusõpetus, ajalugu annika.hinn@murastekool.edu.ee
Katrin Pebsen-Zachrau 6.c klassiõpetaja, 5 b eesti k ja kirjandus katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee
Karel Hussar 6.c abiklassiõpetaja, liikumisõpetus karel.hussar@murastekool.edu.ee
Eiliki Kumm 6.ae klassiõpetaja, kunstiõpetus eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Karin Sepp vene keel karin.sepp@murastekool.edu.ee
Viktoria Germanova vene keel viktoria.germanova@murastekool.edu.ee
Elisabeth Bakhuisen inglise keel elisabeth.bakhuisen@murastekool.edu.ee
Klemen Slabina inglise keel klemen.slabina@murastekool.edu.ee
Sigrid Tilk liikumisõpetus sigrid.tilk@murastekool.edu.ee
Hille Aunver kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö hille.aunver@murastekool.edu.ee
Kaupo Padar töö- ja tehnoloogia kaupo.padar@murastekool.edu.ee
Kai Anier muusika kai.anier@murastekool.edu.ee
Katrin Läll muusika katrin.lall@murastekool.edu.ee
Astrid Väizene tantsuõpetus astrid.vaizene@murastekool.edu.ee
Anu Üleoja logopeed-eripedagoog anu.uleoja@murastekool.edu.ee
Agnes Saarepuu sotsiaalpedagoog agnes.saarepuu@murastekool.edu.ee
Birgit Erlemann koolipsühholoog birgit.erlemann@murastekool.edu.ee
Helena Pontus raamatukoguhoidja helena.pontus@murastekool.edu.ee
Kätlin Kell 2. ae klassiõpetaja, eripedagoog katlin.kell@murastekool.edu.ee
Aile Kaljola õpiabiõpetaja aile.kaljola@murastekool.edu.ee
Annika Mäekallas abiõpetaja annika.maekallas@murastekool.edu.ee
Katrin Siimar abiõpetaja katrin.siimar@murastekool.edu.ee

 

KiVa meeskond / Lepituskomisjon
 
Eiliki Kumm eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Madli Tõitoja madli.toitoja@murastekool.edu.ee
Anu Üleoja anu.uleoja@murastekool.edu.ee

 

Tugispetsialistid

Eiliki Kumm - HEV-koordinaaror eiliki.kumm@murastekool.edu.ee
Anu Üleoja - eripedagoog/logopeed anu.uleoja@murastekool.edu.ee
Birgit Erlemann - koolipsühholoog birgit.erlemann@murastekool.edu.ee
Agnes Saarepuu - sotsiaalpedagoog agnes.saarepuu@murastekool.edu.ee
 
Abipersonal
 
Kaire Kungla - köögi administraator kaire.kungla@murastekool.edu.ee
Julia Piec - kokk julia.piec@murastekool.edu.ee
Jaanika Ossep - abikokk jaanika.ossep@murastekool.edu.ee
Heleri Nõmm -abikokk heleri.nomm@murastekool.edu.ee
Ulvi Kesvatera - vastuvõtulaua töötaja  ulvi.kesvatera@murastekool.edu.ee

 

Kooliõde

Raili Liivas kooliode.muraste@gmail.com 
  vastuvõtt E,K,N kell 09.00-14.00