Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine

Sissejuhatuse vabariigi aastapäeva tähistamiseks tegid Muraste Kooli õpilased juba reedel toimunud iseseisva õppe päeval.
Kes sai näiteks uurida rahvussümboleid, teha ja lahendada kuldvillakut, kes sai uusi teadmisi Pika Hermanni kohta või teadmisi Eesti lipu sünniloost ja kes sai mõtiskleda vabaduse üle.
Sel aastal me kõik koos Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistada ei saa. Küll aga tähistagem seda kindlasti kodudes oma pere keskel.
Eesti sünnipäeva auks pakume teile kuulata Marju Kõivupuu lugu „Minu eriline Eesti – kes on eestlane?". Mis on eestlaseks olemise juures kõige tähtsam? On see keel, kultuur ..?
Selle üle koos perega mõelda ja arutada, võikski olla meie ühine kingitus sünnipäevalapsele, Eestile.
Video info: Tagasi Kooli, e-külalistund.