Tunnustus

Novembri alguses ootas kahte Muraste kooli meeskonna liiget Tabasalu postkontoris üllatus. Saabunud olid kuldse vapiga tänukirjad haridus- ja teadusministrilt. Muraste kooli eripedagoog ja logopeed Anu Üleoja ning eesti keele ja kirjanduse õpetaja Liina Teesalu, kes täna täidab ka koolijuhi kohusetäitja rolli, said tunnustuse aasta tugispetsialist 2020 ja aasta põhikooli aineõpetaja 2020 finalistide hulka jõudmise eest „Eestimaa õpib ja tänab" tunnustuskonkursil.

Anu ja Liina sõnul kuulub suur osa sellest tunnustusest Muraste kooli meeskonnale, lastevanematele ja õpilastele, kellega koostöös on loodud keskkond, mis lausa kutsub oma tööd suure hoole, pühendumuse ja professionaalsusega tegema. Oleme rõõmsad ja tänulikud!