Kuidas me vitamiine kogume

Sel nädalal räägime koolis laste ja õpetajatega heade suhete teemal.
Peaasi.ee vaimse tervise vitamiinikuur koosneb viiest teemanädalast, mida saad ise, koos pere, sõprade või meeskonnaga igal ajal omas tempos ette võtta. Esimese nädala vitamiiniks on head suhted.
Suhtlemine täidab meie päevi koolis, kodus, tänaval, poes, pargis ja matkarajal. Näost näkku, telefonis, sõnumitena, arvutis. Sõnadega, naeruga, ilmetega, kehakeelega. Head suhted on üks inimese põhivajadusi, sellepärast tunnemegi end nii kehvasti, kui oleme üksikud ja pole kellegagi mõtteid jagada, kui seda vajame. Püüa sellel nädalal leida iga päev 15 minutit, et kellegi lähedase inimesega koos mängida, hullata, nalja teha, jutustada. Kingi lähedasele 15 minutit tõeliselt segamatut tähelepanu, kus keskenduda teie koosolemisele.