Kuidas me kuulitõuke esikoha koju tõime

Teisipäeval, 29.novembril, sõitis õp.Sigrid koos 27 noore Muraste kooli sportlasega Harjumaa TV10 olümpiastardi kergejõustikuvõistlustele. Lasnamäe hallis pandi end proovile 60m kiirjooksus, kaugushüppes, kuulitõukes ning kõrgushüppes. Igal alal tuli võistelda ca 50-100 osalejaga. Paljude õpilaste isiklike rekordite, innuka võistlemise ja kõikide pingutuste krooniks õnnestus meie kooli 5b klassi õpilasel Simo Sepal võita oma konkurente ja saavutada 1.KOHT KUULITÕUKES! 3. KOHA saavutas 5a klassi õpilane Daniil Markov! Oleme teie üle uhked!

Kõrgushüppes saavutas 4.a klassi õpilane Mirtel Eensalu tubli 4.koha. Palju õnne poistele ja nende vanematele ning kõikidele osalejatele, kes andsid endast parima ja nautisid võistlemist.