Kuidas me reedeid sisustame

Juba teist reedet on koolimaja ümbrus teistmoodi siginat-saginat täis.
Elmisel reedel, 20.mail, veetsime kogu koolipäeva õues, sest toimus meie kooli õuesõppepäev. Kooli ümbruses olid erinevate tegvuste jaamad. Läbi praktilise kogemuse said selgemaks sõlmede sidumine, telgi püstitamine, esmaabi andmine, lõkke tegemine, liiklusohutus, jalgratta vigursõit. Võistlusvaimu aitasid üleval hoida orienteerumine ja erinevad meeskonnamängud. Toeks ja abiks olid meile Kodutütarde Harju ringkonna Harku rühma kodutütred. Meeskonnamänge aitas läbi viia Vääna-Jõesuu Kooli direktor Eddi Tomband.

Ja just praegu on koolimaja lapsi täis ja nad ei kavatsegi ööseks koju minna. Täna on nimelt kauaoodatud koolis ööbimise päev/öö. Õuesõppeklass, mille kallal tundmatu „kunstniku" kuri käsi oli toimetanud, sai taas puhta välimuse tänu meie kuuendikele. Lustiti õues, peeti fotojahti ning peagi on oodata hilisõhtudiskot.
Meil on tõeline kogukonnakool! Oleme südamest tänulikud lapsevanematele, kes õuesõppepäeval meile tegevuste läbiviimiseks appi tulid ning neile, kes täna koolimajas laste turvalisuse, maitsva toidu ja rahuliku une eest hea seisavad