Juhtkond

Liina Teesalu

direktor

liina.teesalu@murastekool.edu.ee

Siiri Krümann

õppejuht

siiri.krymann@murastekool.edu.ee

Katrin Pebsen-Zachrau

huvijuht

katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee

Eiliki Kumm

HEV-koordinaator

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Annika Tammik

haridustehnoloog

annika.tammik@murastekool.edu.ee

Anu Bachmann

arendusjuht anu.bachmann@murastekool.edu.ee

 

Õpetajad

Riina Kont-Kontson

1.a klassiõpetaja,

käsitöö ja kodundus

riina.kont-kontson@murastekool.edu.ee
Katrin Vöörmann

1.b klassiõpetaja,  kunst

                                      katrin.voormann@murastekool.edu.ee

Marina Sarandi                                           

2.a klassiõpetaja, muusika, liikumisõpetus

marina.sarandi@murastekool.edu.ee

Kadri Marie Kirikal

2.b klassiõpetaja, 

loodusõpetus

kadrimarie.kirikal@murastekool.edu.ee 

Teele Vaher

3.a klassiõpetaja teele.vaher@murastekool.edu.ee

Annika Mäesalu

3.b klassiõpetaja annika.maesalu@murastekool.edu.ee

Aile Kaljola

3.c klassiõpetaja aile.kaljola@murastekool.edu.ee

Anu Bachmann

4.a klassiõpetaja, eesti keel

anu.bachmann@murastekool.edu.ee

Merli Lindberg

4.b klassijuhataja, inglise k

merli.lindberg@murastekool.edu.ee

Kätlin Kell

4.c klassiõpetaja, 

eripedagoog

katlin.kell@murastekool.edu.ee

Larissa Fedtšenko

5.a klassijuhataja,

matemaatika

larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee

Eiliki Kumm

5.b klassijuhataja,

kunst, inimeseõpetus, inglise keel

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Annika Hinn

6.a klassijuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus

annika.hinn@murastekool.edu.ee

Annika Tammik

6.b klassijuhataja, matemaatika

annika.tammik@murastekool.edu.ee

Karel Hussar

6.b abiklassijuhataja,

liikumisõpetus

karel.hussar@murastekool.edu.ee

Katrin Pebsen-Zachrau

6.c klassijuhataja

katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee     

Jaan Sudak

eesti keel ja kirjandus

jaan.sudak@murastekool.edu.ee

Sigrid Tilk

liikumisõpetus sigrid.tilk@murastekool.edu.ee

Viktoria Germanova

vene keel

viktoria.germanova@murastekool.edu.ee

Elisabeth Bakhuisen

inglise keel

elisabeth.bakhuisen@murastekool.edu.ee

Ree Teinberg

inglise keel

ree.teinberg@murastekool.edu.ee

Nero Urke

inglise keel

nero.urke@murastekool.edu.ee

Joanna Kaarmaa

inglise keel

joanna.kaarmaa@murastekool.edu.ee

Ethel Leppänen

kodundus ja käsitöö,

loodusõpetus

ethel.leppanen@murastekool.edu.ee

Kaupo Padar

töö- ja tehnoloogiaõpetus

kaupo.padar@murastekool.edu.ee

Kaia Lattikas

muusika

kaia.lattikas@murastekool.edu.ee

Katrin Läll

muusika

katrin.lall@murastekool.edu.ee

Astrid Väizene

tantsuõpetus

astrid.vaizene@murastekool.edu.ee

Raidi Lemmik

abiõpetaja

raidi.lemmik@murastekool.edu.ee

Katrin Siimar

abiõpetaja

katrin.siimar@murastekool.edu.ee

 

KiVa meeskond / Lepituskomisjon

Eiliki Kumm

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Anu Üleoja

anu.uleoja@murastekool.edu.ee

 

Tugispetsialistid

Eiliki Kumm - HEV-koordinaaror

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Anu Üleoja - eripedagoog/logopeed

anu.uleoja@murastekool.edu.ee

 sotsiaalpedagoog

 

Piret Sommer - psüholoog

piret.sommer@harku.ee            (53 07 2133)

Kätlin Kell - eripedagoog

katlin.kell@murastekool.edu.ee

Iris Koristin - õpiabi õpetaja

iris.koristin@murastekool.edu.ee

 

Abipersonal

Kaire Kungla

köögi administraator

kaire.kungla@murastekool.edu.ee

Julia Piec

kokk

julia.piec@murastekool.edu.ee

 

kokk

 

Marina Pavlovski

kokaabi

marina.pavlovski@murastekool.edu.ee

Ulvi Kesvatera

vastuvõtulaua töötaja 

ulvi.kesvatera@murastekool.edu.ee

 

Raamatukogu

Annika Hinn

annika.hinn@murastekool.edu.ee

 

Raamatukogu on avatud esmaspäeval, kolmapäeval, neljapäeval ja reedel kl 9.00-14.00

 

Kooliõde

Riina ja Irina

kooliode.muraste@gmail.com; tel: 55645115

 

Kooliõde vastuvõtu ajad on järgmised: E; K; N kell 09.00-14.00