Juhtkond

Liina Teesalu

direktor

liina.teesalu@murastekool.edu.ee

Siiri Kaasik

õppejuht

siiri.kaasik@murastekool.edu.ee

Katrin Pebsen-Zachrau

huvijuht

katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee

Eiliki Kumm

HEV-koordinaator

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Annika Tammik

haridustehnoloog

annika.tammik@murastekool.edu.ee

 

Õpetajad

Marina Sarandi                                           

1.a klassiõpetaja, muusika, keh.kasv

marina.sarandi@murastekool.edu.ee

Siiri Krümann

1.b klassiõpetaja, eesti k ja kirjandus

siiri.krymann@murastekool.edu.ee

Teele Tiigi

2.a klassiõpetaja teele.tiigi@murastekool.edu.ee

Annika Mäesalu

2.b klassiõpetaja annika.maesalu@murastekool.edu.ee

Aile Kaljola

2.c klassiõpetaja aile.kaljola@murastekool.edu.ee

Anu Bachmann

3.a klassiõpetaja

anu.bachmann@murastekool.edu.ee

Siiri Kaasik

3.a abiklassiõpetaja

siiri.kaasik@murastekool.edu.ee

Sten Luik

3.b klassiõpetaja, loodusõpetus

sten.luik@murastekool.edu.ee

Kätlin Kell

3.C klassiõpetaja, 

eripedagoog

katlin.kell@murastekool.edu.ee

Riina Kont-Kontson

4.a klassiõpetaja

riina.kont-kontson@murastekool.edu.ee

Iris Koristin

4.b klassiõpetaja

iris.koristin@murastekool.edu.ee

Annika Hinn

5.a klassijuhataja, loodusõpetus, ajalugu, ühiskonnaõpetus

annika.hinn@murastekool.edu.ee

Annika Tammik

5.b klassijuhataja, matemaatika

annika.tammik@murastekool.edu.ee

Katrin Pebsen-Zachrau

5.c klassijuhataja

katrin.pebsen-zachrau@murastekool.edu.ee     

Katre Paulman-Seppi

6.a klassijuhataja,inglise keel

katre.paulman-seppi@murastekool.edu.ee

Agnes Saarepuu

6.b klassijuhataja

agnes.saarepuu@murastekool.edu.ee

Monika Hatto

6.b abiklassijuhataja, eesti k ja kirjandus monika.hatto@murastekool.edu.ee

Eiliki Kumm

6.c klassijuhataja eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Larissa Fedtšenko

 matemaatika

larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee

Karel Hussar

 liikumisõpetus

karel.hussar@murastekool.edu.ee

Sigrid Tilk

 liikumisõpetus sigrid.tilk@murastekool.edu.ee

Viktoria Germanova

vene keel

viktoria.germanova@murastekool.edu.ee

Elisabeth Bakhuisen

inglise keel

elisabeth.bakhuisen@murastekool.edu.ee

Ree Teinberg

inglise keel

ree.teinberg@murastekool.edu.ee

Nero Urke

inglise keel

nero.urke@murastekool.edu.ee

Liina Sild

inglise keel

liina.sild@murastekool.edu.ee

Hille Aunver

kunstiõpetus, kodundus ja käsitöö

hille.aunver@murastekool.edu.ee

Kaupo Padar

töö- ja tehnoloogiaõpetus

kaupo.padar@murastekool.edu.ee

Reelike Tükk

muusika

reelike.tykk@murastekool.edu.ee

Katrin Läll

muusika

katrin.lall@murastekool.edu.ee

Astrid Väizene

tantsuõpetus

astrid.vaizene@murastekool.edu.ee

Raidi Lemmik

abiõpetaja

raidi.lemmik@murastekool.edu.ee

Katrin Siimar

abiõpetaja

katrin.siimar@murastekool.edu.ee

 

KiVa meeskond / Lepituskomisjon

Eiliki Kumm

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Anu Üleoja

anu.uleoja@murastekool.edu.ee

 

Tugispetsialistid

Eiliki Kumm - HEV-koordinaaror

eiliki.kumm@murastekool.edu.ee

Anu Üleoja - eripedagoog/logopeed

anu.uleoja@murastekool.edu.ee

Agnes Saarepuu - sotsiaalpedagoog

agnes.saarepuu@murastekool.edu.ee

Piret Sommer - psüholoog

piret.sommer@harku.ee            (53 07 2133)

Kätlin Kell -eripedagoog

katlin.kell@murastekool.edu.ee

 

Abipersonal

Kaire Kungla

köögi administraator

kaire.kungla@murastekool.edu.ee

Julia Piec

kokk

julia.piec@murastekool.edu.ee

Jaanika Ossep

kokk

jaanika.ossep@murastekool.edu.ee

Marina Pavlovski

kokaabi

marina.pavlovski@murastekool.edu.ee

Ulvi Kesvatera

vastuvõtulaua töötaja 

ulvi.kesvatera@murastekool.edu.ee

 

Raamatukogu

Helena Pontus

helena.pontus@murastekool.edu.ee

 

Raamatukogu on avatud esmaspäeval, kolmapäeval, neljapäeval ja reedel kl 9.00-14.00

 

Kooliõde

Raili Liivas

kooliode.muraste@gmail.com; tel: 57864418

 

Kooliõde vastuvõtu ajad on järgmised: T; K; N kell 09.00-14.00