Kuidas me uut kooliaastat alustasime

1.september oli vahva päev, kus lapsi vooris siit nurgast ja sealt nurgast koolimajja kokku. Hommikul kell 10.00 tervitasid 2-6.klass armsaks saanud koolimaja ning õpetajaid. Hetkel kehtivatele reeglitele vastavalt ei saanud me suure ja ühtse kooliperena üheskoos kooli aatriumis kooliaastat alustada, seepärast suundusid pooled klassid aktusele ning teine pool hoopis klassijuhatajatundi.

Kokku oli meil kolm aktust. Igal aktusel tervitas lapsi koolipoiss Juku, kes naljaga pooleks oma õpetajale mõned vemkad mängis. Koolijuht Liina ning kaks õpilast said sümboolset koolikella helistada. Tublid rahvatantsutüdrukud pidasid vapralt kõik kolm esinemist vastu! Ka õpetajate esitatud laul "Meie Muraste kool" läks iga korraga aina paremaks ning kulmineerus 1.klassi aktusel, mis leidis aset kell 13.00. Esimeses klassis alustas sellel õppeaastal kooliteed 47 värsket koolijütsi, kes õpivad nüüd õp.Marina ja õp.Siiri käe all.

Toredat ja seiklusrikast kooliteed meile kõigile!