Ring Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Spordiring (1.kl.)         12.50 - 13.35
Spordiring (2.- 3.kl.)   15.25 - 16.15      
Rahvastepall (4. -5.kl.)     14.45 - 15.30    
Näitering (1.- 3.kl.) 14.45 - 15.30        
Näitering (4.- 6.kl.) 13.45 - 14.30        
Showtants (1.- 3.kl)

13.00 - 14.00

14.00 - 15.00

 

13.00 - 14.00

14.00 - 15.00

   
Rahvatants (1.-3.kl.)   13.45 - 14.30      
Rahvatants (3.-5.kl.)   11.05 - 11.45   13.45 - 14.45  
Judo (algajad) 15.00 - 16.30   16.15 - 17.45    
Judo (edasijõudnud) 16.30 - 18.00   17.45 - 19.15    
Mudilaskoor (3.- 4.kl.)   14.40 - 15.25      
Mudilaskoor (1.- 2.kl.)     13.45 - 14.30    
"Fa Stuudio" flöödiring   14.40 - 15.25      
Korvpall   16.15 - 17.30     16.15 - 17.30
Muusikaline loovustuba   15.30 - 16.15     13.45 - 14.30
Kandlering (algajad)     14.40 - 15.25    
Kandlering (edasijõudnud) 14.40 - 15.25        
Meediaring (1.- 6.kl.) 14.45 - 15.30        
Klaver ja soololaul       13.40 -16.10  
Lastejooga (1.- 6.kl.)       14.45 - 15.35  
Noortejooga (3.- 6.kl.)     14.45 - 15.45    
Kunstiring (1.- 2.kl.)     15.20 - 16.35    
Kunstiring (3.- 6.kl.)         13.45 - 16.15
Meisterdamine (1A, 1B)       12.40 - 13.35  
Meisterdamine (1C, 2A, 2B)       13.45 - 14.40  
Meisterdamine (3.- 4.kl.)       14.45 - 16.15  
Jalgrattaload (3.- 5.kl.)        alustab kevadel  
Skaudiring         16.00
Robootika (4.- 5.kl.)          15.00 - 16.30
Malering grupp I     15.30 - 16.15    
Malering grupp II     16.15 - 17.00    
Kitarristuudio 13.40 - 14.40  

13.45 - 14.45

14.45 - 15.45

15.45 - 16.45

   

Puutööring grupp I (3.- 6.kl) 

  17.00 - 18.00      
Puutööring grupp II (3.- 6.kl)   18.00 - 19.00      
Kokandusring (1.kl)  

14.00 - 15.00

15.00 - 16.00

     
Kokanduskursus (1.- 6.kl)

13.45 - 14.30

14.45 - 15.15

   

13.45 - 14.30

14.45 - 15.15

 
Loodusring (kuu esimesel T)   15.00 -17.00      

 

Huviringide tutvustuse leiad SIIT.

 

Kohtade arv huviringides ca 6-25 õpilast.

 

TALLINNA TANTSUKLUBI "MyDance" SHOWTANTSU TREENINGUD (1. - 5. klass)

õppeaastal 2017/2018

Treeningud toimuvad:

* Grupp 1: 1.- 3. klass E ja K kell 13.00 - 14.00 kooli aatriumis;

* Grupp 2: 1.- 3. klass E ja K kell 14.00 - 15.00 kooli aatriumis;

* Grupp 3: 4.- 6. klass K kell 15.30 - 16.30 ja N kell 14.45 - 15.45.

Hind: 
* osalemisega 2x nädalas 30€ kuus.
Esimene proovitund tasuta.
Igale liitujale Klubi särk tasuta.
Treeningule registreerumine läbi tantsuklubi kodulehe: www.mydance.ee
 
 
MALERINGI ja KITARRISTUUDIOSSE saab registreeruda:
* Maleringi kuutasu 14 EUR
* Kitarristuudio kuutasu  69 EUR 
 
 
JUDOsse saab registreeruda:
* Info kuutasu kohta leiate klubi kodulehelt
 
 
LASTE- ja NOORTEJOOGASSE saab registreeruda:
kristiinale@yahoo.com
* Jooga kuutasu 20 EUR

 

MEISTERDAMISRINGI (Loovuslabor) saab registreeruda:

kajar@autoid.ee

* Meisterdamisringi kuutasu 25 EUR

 

KANDLERINGI saab registreeruda:

fastuudio@gmail.com