Loovuslabori meisterdamisring

Loovuslabori meisterdamisring 1.-4.klassile
E kell 13.10-14.10 või kell 14.10-15.10 (puutööklassis)
Esimene tund: 11.09.2023
Hind: 40.-€ kuus
Juhendajad: Kaja Roosvee ja Evelina Bartške
Registreerimine: Kaja@loovuslabor.ee
Info: 5553 5575 Evelina

Ringitundises seome koolitundides avastatut käelise tegevusega. Paneme matemaatika tekstülesande elama; mängime tähe kujudega; teeme mängulisi katseid funktsionaalse lugemisega; paneme jooned paralleelselt ja
lõikuma, katsetame trapetsi omadustega jne. jne. Kõike seda tehes valmivad lastel loomingulised esemed.
Tegeleme naha,metalli, puidu, tekstiili, paberi, klaasi kõrgkuumus saviga jne.jne.

Iga kuu alguses läkitab LOOVUSLABOR vanematele algava kuu teemad, et vanemad teaksid, mille kallal parasjagu töö käib ja soovi korral saaksid ringis kogetut lapsega aruteledes laiendada.
PS! Kõik vanemad on samuti oodatud LOOVUSLABORISSE tutvuma/katsetama! Andke oma tulekust pisut varem märku, et saaksime kõigile huvilistele rakendust leida.

Fotosid Loovuslaborist vt. Facebook: LOOVUSLABORI HUVIKOOL.
Registreerimine: Palun andke märku, kui laps on huvitatud proovitunnist. Juhul, kui laps Loovuslaboriga ei liitu, siis proovitunni eest tasuma ei pea.
Tänu huvikooli koolitusloale maksab riik ringitasudest lapsevanemale tagasi üksikisiku tulumaksu!

Avaldatud 07.01.2024. Viimati muudetud 07.01.2024.