Kuidas kuuendikkudest vahetusõpilased said

Loomise kuupäev 26.03.2024

Tore on teada, kuidas teistes koduvalla koolides elu käib. Huvijuhid igatahes teevad koostööd, et rohkem ühistegevusi oleks.

Meie kuuendikud alustavad järgmisel õppeaastal õppimist 7. klassis, klassikaaslasteks teiste koolide sama vanad õpilased. 25.märtsil toimunud õpilasvahetus meie, Vääna Mõisakooli ja Vääna-Jõesuu Kooliga andis võimaluse kuuendikel tuttavaks saada.

Terve koolipäev teises koolis veeta on kindlasti vahva kogemus. Esmaspäeval meie koolis õppinud Kaarel (Vääna-Jõesuu Koolist) ning Linda ja Luiisa-Marii (Vääna Mõisakoolist) olid ühel meelel - päev teises koolis õppida oli põnev ning maailmapilti avardav. Nad soovitasid huvijuhtidel ka järgmisel aastal õpilasvahetust korraldada. Meie kooli õpilased Berit ja Daniil 6.a klassist ning Greta-Loore ja Romet 6.b klassist tutvustavad Vääna Mõisakoolis ning Vääna-Jõesuu Koolis vahetusõpilaseks käimise kogemust nii teistele kuuendikele kui ka õpilasesindusele.

Viimati muudetud 28.03.2024.