Kuidas me iseseisva õppe päeval liiklustarkusi õppisime

Loomise kuupäev 11.09.2023

Kooliaasta teise nädala eriti udune esimene päev oli meie koolis teemapõhine koostöise õppe päev „Turvaliselt liikluses“. Paljud Muraste kooli õpilased tulevad ratastel kooli, seepärast tuletasime meelde, kuidas peaks jalgrattur liikluses käituma. Hommikul õppisime kiivrit õigesti pähe panema. 1.-2.klass uuris ka kooli lähiümbruses olevaid liiklusmärke ning mängis samal ajal liiklusbingot. 3.-4.klassid kordasid liiklusmärkide tähendusi õues, läbi vahvate harjutuste ning rattasõidu. Ka klassiruumis tehtud tegevused kinnistasid liiklusteemat. 5.-6.klassid tuletasid rattalubade saamise käigus õpitud tarkusi läbi Quizizz testi ning grupitööde. Vanimad õpilased said end ka saatejuhi rolli panna ning kaaslastega koos filmida õpetliku õppevideo.

Turvaline liiklemine on ülimalt oluline. Kogu koolipere sai juurde uusi teadmisi ja/või oma teadmisi kinnistada. Kiivrid igatahes püsivad edaspidi kindlasti kindlamalt peas.

Viimati muudetud 13.11.2023.