Kuidas me jõululaadal erinevaid oskusi arendasime

Loomise kuupäev 08.12.2023

Kolmapäeva õhtul oli koolimaja siginat-saginat täis. Lapsed sättisid oma klassi müügilaudu valmis, laudusid kästitöökaupa välja ning kirjutasid silte. Mõned minutid enne ametliku laada algust osteti juba esimesed koogid -  lauad olid nimelt ahvatlevatest roogadest pungil ning tahtmine midagi degusteerida oli suur. Tore oli näha, kuidas õpilased oskuslikult vahetusraha välja arvutasid, ostjatele kaupa soovitasid ning klientidega viisakalt suhtlesid. Ettevõtlikkuspädevus on meie kooli õpilastel kenasti olemas!

Laadamelu juurest ei puudunud ka esinejad. 1.-3.klassi rahvatantsijad esinesid uljalt kolme tantsuga ning showtantsutüdrukud klubidest "Tantsustaar" ning "Danceda" näitasid oma suurepäraseid tantsuoskusi.

Aitäh vanematele ning külaelanikele, et meie laata külastasite ning õpilastel kevadiseks väljasõiduks raha aitasite teenida!

Viimati muudetud 08.12.2023.