Kuidas me juunikuu sisse juhatasime

Loomise kuupäev 03.06.2023

Mõni nädal kohe on hoogsam kui teine.
Esmaspäev oli üldiselt täitsa tavaline koolipäev, kui välja arvata see, et osad harjutasid Tilgus purjetamist, terve hulk õppis Muraste Looduskoolis looduse salaelu tundma ja mitmed tegid jalgrattaeksamit. Siis oli veel Muraste Noortetoa esimene sünnipäev ja õhtul toimus meie Triinu Kont-Kontsoni laulustuudio Laulula kevadkontsert.
Teisipäev oli erilisem ja pidulikum. Päeval olid meie õpilased tööl kaasas, sest oli „Tööle kaasa“ päev. Õhtu oli eriti tublide Pärlite päralt. 41 meie kooli õpilast on sellel õppeaastal oma positiivsuse, sõbralikkuse, püüdlikkuse ja õpirõõmuga kaaslastele ja õpetajatele eriti silma paistnud. Nemad on Muraste Pärlid.
Kolmapäeval oli koolimajas rohkem muusikat kuulda, sest toimus rahvakultuuri kontsert, kus esinejateks olid rahvatantsijad, meie kooli ja Vääna Mõisakooli mudilaskoorid, Muraste ja Vääna poistekoor, Fa Stuudio kandleõpilased ning karmoška ja akordioni õpilased Hindrek ja Kaarel. Kiidusõnad kõigile õpilastele ja õpetajatele!
Neljapäevasel lastekaitsepäeval käis meie 3.-4. klasside näitering Tibutare Lasteaias, et ka mudilased näeksid etendust "21.sajandi Punamütsike".
Ja no täna on veel hilisõhtulgi koolimajas melu. Õhtu soojenduseks käis 2b hommikul mesilaste hingeeluga tutvumas, õuevahetunnis oli külas Tilgu Sadama Jahtklubi treener Rasmus Kalep. Ja just praegu on klassiruumid muutunud magamistubadeks, aatrium diskosaaliks. Toimub ÖÖKOOL, ehk „Öö Koolis 2023“. Meie vaprad lapsevanemad on seljad kokku pannud ning tiimitööna on aardejaht korraldatud, staadionil võisteldud, batuutidel hüpatud, aiapaviljon
värvitud, güroskoobil tiireldud, keedetud ja küpsetatud ning palju muudki tehtud. Täna öösel koolimaja ei maga.
Vot selline tore hoogne nädal on meil olnud. Ja juba esmaspäeval on spordipäev.

Viimati muudetud 27.08.2023.