Kuidas me kooli 8.-ndat sünnipäeva tähistasime

Loomise kuupäev 22.04.2023

Kui kooli kaheksas sünnipäev jääb vaheaja sisse, siis tuleb see pidada sel ajal, kui kogu pere koos on. Ja seepärast oleme me terve vaheajaeelse nädala sünnipäevalainel seilanud.

Esmaspäeval käis meil külas Harkujärve Kooli kuuendike näitetrupp. Teisipäeval näitas tsirkusetrikke Sylvain Oulala, kes viis läbi ka žongleerimise töötoa.

Neljapäeval toimus sünnipäevapidu. Meil käis külas omasid lähedalt ja kaugemalt. Üheskoos süütasime kaheksa küünalt. Valmisid sünnipäevatordid ning toimus kooli Playbox. Ka õpetajad osalesid - üheskoos jäljendati eelmise Playboxi võidulaulu "Legendid oma loos".  Võitjakarika sai publiku tahtel 2b klass, II koha 5.a klass ning auväärse III koha saavutas 3.c klass. Kõik osavõtjad olid väga tublid!

Palju õnne, kallis kool ja koolipere!

Viimati muudetud 22.04.2023.