Kuidas me kooli sünnipäeva Playboxiga tähistasime

Loomise kuupäev 22.04.2024

Muraste Kooli sünnipäeva puhul sai maha peetud üks vägav pidu! Nimelt töötasid kõik klassid palju selle nimel, et üheskoos üks laul ja mis põhiline - tants- selgeks õppida ning originaalvideo taustal ülejäänud koolile see ette kanda. Selline projekt arendas õpilaste koostööoskust - leida laul, mis kõigile meeldib, sammud selgeks õppida ning lauljad-taustalauljad ja tantsijad välja valida. Lisaks tantsusammude selgekssaamisele olid paljud klassid palju vaeva näinud dekoratsioonide valmistamisega. Tulemus oli väga vahva! I osas valiti publiku lemmikuks 3.b klassi poolt esitatud Eesti Laulu võidulugu ning II osas sai kõige rohkem hääli 5.a klassi vinge tantsulugu "Gangnam style". Päeva lõpetasime isetehtud sünnipäevatordi söömise ning Kuldvillaku viktoriiniga.

Viimati muudetud 26.04.2024.