Kuidas me laulsime ja tantsisime

Loomise kuupäev 17.03.2023

Meie kooli iseloomustamiseks saab kasutada mitmeid märksõnu. Muusika on kahtlemata üks neist.

We sing united hand in hand.

Together we are strong.

We dream of peace in every land,

Come on and sing along!

Nii kõlas salm laulust, mida me koos väga paljude Euroopa koolidega koos laulsime. Virtuaalse ühislaulmise 15. märtsil, meie aja järgi täpselt kell 12.00, korraldas Euroopa Koolimuusika Assotsiatsioon. Meie kooli tõi selle idee muusikaõpetaja Katrin. Üheskoos oleme tõesti tugevad. Üheskoos lauldes on hääl võimsam, mõju suurem.

Tantsimine on meie koolile samuti iseloomulik ja omane. Eile, samal ajal kui koolimajas kõlas ühine laul, keerutasid meie esimeste-teiste klasside supertublid tantsulapsed koos õpetaja Astridiga Kosel jalga hoopis teistsuguse muusika saatel. Nemad näitasid mida oskavad, eesmärgiks suvel suurele peole pääsemine.

Ühe väga hea kooli märksõnaks, ilma milleta ei saa, on kindlasti õppimine. Õppimises on meie õpilased ja õpetajad tublid. Kui on vaja näidata, mida oleme õppinud, on tulemused ikka pigem head või väga head. Täna näiteks näitas suur hulk õpilasi oma nutikust ülemaailmsel matemaatikavõistlusel Känguru.

Viimati muudetud 17.03.2023.