Kuidas me projektõpet viljeleme

Loomise kuupäev 09.05.2023

Kui projektõppenädala esmaspäevahommikul koolimaja kohal päike läbi imeliste pilvede särab, siis tuleb toredalt tegus nädal. /Muraste vanasõna/

Esmaspäeva, 08.mai hommikul olid kohal nii päike kui ka imelise kujuga pilved. Meie projektõppenädal algas. Ja tõotab tõesti tulla üks ütlemata tore ja igati tegus nädal. Ei ole tavapäraseid a, b, c klasse, vaid koolimajas tegutseb hoopis 12 eriilmelist gruppi. Teemade hulgas on kunsti ja loodust, sporti ja teadust, kokandust ja ajalugu, meisterdamist ja matkamist, kosmost ja reportaaže. On avastamisrõõmu ja saadakse kuhjaga uusi teadmisi/oskusi. Koolimajas saab näha põnevaid asjatundlikke külalisi. Minnakse ka ise külla. Ja reedel toimuvad esitlused vanematele, kus saab näha ja kuulda ning kogeda ja maitsta nädala töö vilju.

Viimati muudetud 27.08.2023.