Kuidas me rahvusvahelist muusikapäeva tähistasime

Loomise kuupäev 01.10.2024

Kas teadsite, et rahvusvahelist muusikapäeva on tähistatud juba 49 aastat? Meie saime ka täna muusikapäeva tähistada - ühe väga vahva ja õpetliku Iirimaa muusikat ning legendi tutvustava koolikontserdi abil.

Kuigi koolikontsert "Teekond haldjariiki" algas Muraste koolis varahommikul, olid pillimängijad ja jutustaja juba heas tujus ning kontserdi andmiseks igati valmis. Muinasjutuvestja oli maailmaklassi tasemel - isegi 5. ja 6.klassi teismelised jäid sellist põnevat jutustamisstiili huviga kuulama. Laulud olid nii kaasahaaravad, et juba esimesele muusikapalale elati plaksutades kaasa. Lõpulaul pani imetlema pillimeeste lauluoskust - laulda nii kiiresti, samas mitte ühtegi detaili unustades ühte keerulist laulu. 45 minutit möödus ruttu ja ühtäkki oligi kaunis kontsert lõppenud. Aitäh unustamatu elamuse eest!

Viimati muudetud 01.10.2024.