Kuidas me spordinädalat tähistasime

Loomise kuupäev 01.10.2024

Spordinädal sai avapaugu esmaspäeval, 23.septembril - õuevahetunnis said kõik soovijad proovida firma Aasageko poolt koolile kingitud Waboba õuemänguvahenditega mängida ning 5.-6.klassi tiim esindas Muraste kooli Tabasalus toimunud heategevuslikul nn Mesikäpa jooksul.

Teisipäeval, 24.septembril paistis päike. Sellel päeval pidasime kooli staadionil maha ühe teistmoodi turniiri- SPORDIPÄEVA kus 1.-3.klass mängis strateegiamängu "Lippude varastamine" (tegelikult näpati vastastiimi tennispalle), 4.-6.klass saalihokit. Mängida tuli kõikide klasside vastu, see nõudis aga vastupidavust, julgust ja kannatlikkust. Kogeti nii kaotust kui võidurõõmu, samas õppisime koostööd tegema😊 Hommikuse soojenduse eest hoolitses JJ-Street tänavatantsu treener Brita Kikas.
1.-3.klassi turniiri võitsid 3.a ja 3.b klass., 4.-6.klassi turniiri aga 5.a+5.c klassi ühine meeskond.

Kolmapäeval, 25.septembri hommikul oli koolimaja esine rahvarohke - vanemad olid koos lastega tulnud osa saama SPORTLIKUST PEREHOMMIKUST. Rõõm oli näha, et emasid-isasid oli nii palju! Aitäh, et aitasite lastele selle hommiku meeldejäävaks teha - õnnelik naeratus paljude laste näol rääkis enda eest😊

Neljapäevaks lubas ilmateade korralikku vihma, seetõttu lükkasime Heategevusliku kilomeetri ürituse uude nädalasse. Hoiame pöialt, et ilmataat on siis meie vastu lahkem.

Esmaspäeval, 30.septembri õuevahetunnis oli soovijatel võimalik end proovile panna mitmel erineval alal - toimusid OSAVUSVÕISTLUSED (kooli rekordite püstitamine ). Proovile sai end panna järgmistel aladel: discgolfi täpsusvisked. korvpalli täpsusvisked, slackline ́il kõnd, jalaga jalgpalli kõksimine, võrkpalli ülalt ja altsööt,  minioda viskamine ning reketiga palli kõksimine.

Viimati muudetud 01.10.2024.