Kuidas me talgupäeval palju ära tegime

Loomise kuupäev 07.05.2023

Teeme Ära talgupäeval paistnud soe päike aitas kõigil talgulistel palju ära teha. Meil ka. Lisaks päikesele oli Muraste kooli juures kohal ka mitukümmend vabatahtlikku abilist. Kinnitust sai, et koostöös peitub tõesti suur jõud. Kõik, kes meie paesele pinnasele on püüdnud midagi istutada, teavad, et lisaks füüsilisele jõule on vaja ka tahtejõudu. Ja seda meie kooli juures oli. Seda jõudu. Ja koostööd. Ja nalja. Ja rõõmu koos tehtust. Peenrakastid, mis pärit kooli algusaastatest, said ümber korraldatud. Sünnipäevakingiks saadud marjapõõsad istutatud. Elupuud leidsid uue koha, et õuesõppeklassi ümber tuul nii kõvasti enam ei puhuks. Lillekastides on taas värve. Suured paekivitükid muruplatsil leidsid parema paiga. Staadionimuru on riisutud ja Muraste teeäärtest palju prügi kokku korjatud. Töötegijad said kõhutäiteks Julia tehtud talgusuppi ning Kaire küpsetatud talgukooki. Aitäh kõigile panustajatele, kes laupäevasel päeval tulid ja tegid palju tööd! Koos jõuab alati rohkem.

Viimati muudetud 07.05.2023.