Kuidas me viimase koolipäeva eriti pidulikuks tegime

Loomise kuupäev 20.12.2023

Selle aasta viimane koolipäev oli jõuluhõnguline. Hommikused kaks tundi toimetas iga klass projektõppe vaimus - nimelt uuriti erinevate maade jõulutraditsioone. Pea kõik lapsed esinesid ka tänasel jõulukontserdil. Lauldi kauneid jõululaule, tantsiti ning mängiti erinevaid pille. Eriti põnev oli kuulata 5. ja 6.klasside õpilaste esituses hispaaniakeelseid jõululaule ning poistekoori ja mudilaskooride vahvat esinemist, kus laulule saatjaks kandled ja basskitarr.

Päeva lõpetasime ühise piduliku jõululõunaga. Traditsioonide kohaselt kaunistas ning kattis iga klass ise oma jõululaua. Üheskoos, kogu kooliga jõulusööki süüa oli meeliülendav. Päeva lõpus sooviti klassis üksteisele häid jõule ja oligi meie pidulik päev läbi.

Kauneid jõulupühi kõigile!

Viimati muudetud 20.12.2023.