Tunnustus

Loomise kuupäev 03.12.2023

Vorm on tähtis. Sisu on tähtsam. Soe ja hubane koolimaja on oluline. Selles ei kahtle keegi. Koolimajast teevad kooli aga eelkõige inimesed, kes kuuluvad kooliperre. Meie õpetajad panustavad väärt sisu loomisesse palju. Enamasti õhinapõhiselt. On väga tore, kui seda märgatakse ja tunnustatakse ka väljaspool.

Saame jagada mitmekordset rõõmu. Koduvalla sünnipäeval pälvisid meie koolijuht Liina ja õpetaja Sigrid aukirja valla arengusse panustamise eest.

Meie õpetaja Merli sai eTwinning projekti Effective English läbiviimise eest rahvusliku kvaliteedimärgise. Õpetaja Merli on sel õppeaastal ka eTwinningu mentor.

See, et liikumine on meie koolis tähtis, ei ole enam mingi uudis. Küll aga on superuudis see, et eelmisel nädalal Madridis toimunud rahvusvahelise spordi- ja kultuuriorganisatsiooni ISCA aastakongressil võitsid Liikuma Kutsuva Kooli programm ja Liikuma Kutsuvad Koolid ISCA Awards 2023 tervist edendavate koolide kategoorias esikoha.

Jagatud rõõm on mitmekordne rõõm.

Foto: Raul Mee

Viimati muudetud 04.12.2023.